فهرست بستن

قیمت پیچ دو سر رزوه

قیمت و فروش پیچ دو سر رزوه : پیچ ها بر اساس شکلی و ظاهر آن ها انواع متفاوتی دارند و با توجه به ساختاری که دارند در گروه های مختلف دسته بندی می شوند و هر کدام کاربرد متفاوتی دارند. در این مقاله به بررسی و معرفی پیچ های دو سر رزوه می پردازیم.

قیمت پیچ دو سر رزوه

معرفی پیچ دو سر رزوه

پیچ های دو سر رزوه در بین مردم ، پیچ های دو سر دنده نیز نامیده می شوند. این نوع پیچ ها ظاهری شبیه به پیچ های متری دارند اما پیچ های متری در اندازه های بالا تولید می شود به طوری که گاهی طول آنها به حدود یک تا سه متر نیز می رسد؛ به علاوه مراحل تولید و ساخت آن ها با پیچ های دو سر رزوه تفاوت دارد.

قیمت پیچ دو سر رزوه

این پیچ ها در دو انتهای آن دنده وجود دارد که در برخی از آن ها نوک یک طرف پیچ به صورت تیز بوده و طرف دیگر آن صاف است و وسط آن در برخی موارد به اندازه دو تا سه میلی متر بدون دنده و صاف است که این قسمت رزوه کاری شده است. این پیچ ها در مقابل حرارت و گرما مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند و این موضوع سبب کاربرد اختصاصی آن ها در صنایع  مختلف گردیده است.

قیمت پیچ دو سر رزوه

انواع پیچ دو سر رزوه به طور معمول سه نوع پیچ دو سر رزوه وجود دارد که در گریدهای مختلف ساخته می شود. این نوع از پیچ ها از جنس استیل یا آلیاژ آهن و فولاد تولید می شود. گرید بندی این نوع پیچ ها بر اساس میزان حرارت محل مورد استفاده در صنایع، انجام می شود.

پیچ های دو سر رزوه در درجه های B7، B16 ، L7 و پیچ های دو سر رزوه استیلی  تولید و به بازار عرضه می گردد.

قیمت پیچ دو سر رزوه

قیمت پیچ دو سر رزوه

پیچ های دو سر رزوه نوع B7 برای استفاده در صنعت نفت، فاضلاب و صنعت پتروشیمی کاربرد وسیعی دارد که این نوع پیچ های دو سر رزوه  در برابر حرارت 450 درجه سلسیوس نیز مقاوم هستند.

پیچ های دو سر رزوه B16 در جنس فولاد تولید می شود که این نوع پیچ ها در مقابل حرارت بالای 450 درجه سانتی گراد مقاومت می کنند که این مورد تنها تفاوت میان پیچ های دوسر رزوه B7 و B16  می باشد.

پیچ های دو سر رزوه L7 بر خلاف موارد بالا در برابر سرما مقاوم تر هستند و به سبب همین ویژگی مورد توجه مهندسین و متخصصان قرار می گیردو همچنین در برابر ضربه نیز مستحکم است.

قیمت پیچ دو سر رزوه

قیمت پیچ دو سر رزوه

پیچ دو سر رزوه استیلی از جنس استنلس استیل می باشد. این نوع پیچ ها در برابر ضربه و خوردگی مقامت چندانی ندارند و چون در محیط های اسیدی مقاوم نیستند، بنابراین باید در مواردی استفاده شوند که مشکلی ایجاد نشود.

تماس با ما

تلفن
09365229083

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Pagespeed Optimization by Lighthouse.