فهرست بستن

پیچ و مهره فروشی تهران

پیچ و مهره فروشی تهران  : پیچ و مهره، پین و پرچ جزء ابتدایی ترین اتصالات برای وصل کردن سازه های فلزی به یکدیگر می باشند.

این اتصالات در مقایسه با اتصالات جوشی با مشکلات کمتری مواجه هستند و نیز به لحاظ اقتصادی ارزانتر می باشند.
پیچ مهره فروشی تهران ارائه کننده گرید و کلاس های متنوع با کاربرد و پوشش آبکاری گوناگون بر حسب شرایط محیطی خورنده مواد شیمیایی اسیدی می باشد.
بورس انواع بیج و مهره نیم وضوح تمام رزوه خودکار صرف زین چهارگوش، آلن، دو سو چارسو ، استوانه‌ای شش گوش با مهره های هم سایز مناسب برای استفاده در صنایع متنوع و مختلف می باشد .

پیچ و مهره فروشی تهران

صنایع پیچ و مهره با وب سایت رسمی sanatpich.ir با بیش از چندین سال سابقه در حوزه تولید واردات و فروش عمده و خرده پیچ و مهره های صنعتی بزرگ و کوچک فعالیت گسترده ای در کل کشور دارد.
انواع استادبولت، رول بولت، رولپلاک نما با قیمت های رقابتی در بازار ابزار آلات اتصالات کشور عرضه می گردد.

پیچ و مهره فروشی تهران

مهم ترین دلیل اختلاف قیمت ها در حین خرید محصولات چیست؟

هر چه تعداد سفارشات بیشتر و خرید عمده باشد مزیت تیراژ خرید به حساب آمده و قیمت های بسیار پایین تری را در حین خرید شاهد خواهیم بود.

استاندارد پیچ و مهره های عرضه شده در این مجموعه و سایر پیچ و مهره فروشی های کشور در نوع ایزو din و غیره موجب ساخت و تولید و فروش محصولات متنوعی از جمله :
پیچ مهره های گالوانیزه سفید سرد و گرم داکرومات گالوانیزه زرد تفلون و غیره می باشد.

پیچ و مهره فروشی تهران

بازرگانی ایران بولت در تهران با در اختیار داشتن منابع وسیع خارجی و داخلی پرسنل کارآمد سیستم خرید مکانیزه انبارداری و فروش تدارکات و سطح بندی گواهی معتبر یک شرکت بازرگانی صنعتی بی‌چون و مهره می باشد انواع پیچ فولادی آهنی خوشگل در سازه های گوناگون پین ، اشپیل، انواع پیچ فولادی، پین، واشر، خار و قطعات داخلی متصل کننده ی تجهیزات صنعتی از جمله پمپ، کمپرسور، بلبرینگ، سیلندر، پیچ مهره فروشی های واقع در شهر تهران غالباً در خیابان قزوین و یا میدان حسن آباد پایتخت تجمع یافته اند.
در بین فروشگاه های سنتی و آنلاین پخش کننده عمده و فروشنده اتصالات فلزی می توان به مجموعه
اشاره نمود.

پیچ و مهره فروشی تهران

به منظور دریافت کاتالوگ و قیمت محصولات با واحد پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

تلفن
09365229083

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *